tel/fax: 86 216 61 69 | Zrób rezerwacjeDokonaj rezerwacji teraz

O nas

Restauracja „Na Farnej” zaprasza

Restauracja „Na Farnej” znajduje się w środku Starówki łomżyńskiej przy ulicy Farnej. Położenie restauracji między Starym Rynkiem, a Katedrą Łomżyńską gwarantuje łatwy dostęp dla turystów zwiedzających Łomżę, a także dla wszystkich spacerujących po mieście traktem najstarszej dzielnicy miasta, aż do portu nad Narwią. To bardzo atrakcyjne miejsce gdzie często odbywają się występy ulicznych teatrów, gdzie grają nierzadko uliczni muzykanci, a także mają tu miejsce jarmarki i koncerty zespołów muzycznych i wokalnych. Stary Rynek, ulica Farna, a na tej ulicy Restauracja „Na Farnej” – gdzie co tydzień odbywają się doskonałe wieczory muzyczne – stanowią niezwykle atrakcyjną część miasta. Jeśli dodamy jeszcze znakomitą kuchnię restauracyjną i gościnność właścicieli – to niczego już zabraknąć nie może. Zapraszamy więc, sami zobaczcie i oceńcie czy mamy rację.

Restauracja Na Farnej to doskonałe miejsce do organizacji imprez zarówno kameralnych jak i grupowych.

Zorganizowane przez nas imprezy okolicznościowe to gwarancja świetnej zabawy i obsługi na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie komfortowo i ciekawie urządzone sale.

Na Farnej miło spędzisz

– imieniny i urodziny z przyjaciółmi oraz znajomymi
– spotkasz się z koleżankami i kolegami z klasy i dawnej szkoły
– chrzty, komunie i spotkania rodzinne będą okazją do rodzinnych spotkań
– zapraszając ukochaną osobę na walentynki i zaręczyny sprawisz jej prawdziwą przyjemność
– przyjęcia weselne i jubileusze na długo zostaną w Twojej pamięci
– sylwestry, zabawy i potańcówki karnawałowe spędzisz u nas do białego rana
– spełnimy inne na indywidualne życzenie każdego Klienta

Lokalizacja Restauracji jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń biznesowych zawodowych dla firm, ich klientów oraz wszelkich instytucji. U nas możesz przeprowadzić konferencje, negocjacje i treningi. Dysponujemy trzema salami konferencyjnymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny i bezprzewodowy system nagłośnieniowy.

Zapraszamy również na spotkania firmowe i imprezy integracyjne My również pracujemy z pasją i odpowiedzialnością. Twoja Firma może nam zaufać.

nafarnej13

Sala restauracyjna z barem

Główna sala restauracyjna z widokiem na deptak ulicy Farnej. Nastrojowa muzyka, dobry klimat i profesjonalna obsługa. Doskonałe miejsce do spotkań przy kawie, lunchu oraz pysznych dań obiadowych polecanych przez szefa kuchni.

nafarnej15
nafarnej14

nafarnej16

Sala bankietowo – konferencyjna

Niekrępująca klimatyzowana sala umieszczona na dolnym poziomie restauracji dostosowana do spotkań towarzyskich i rodzinnych w rodzaju: jubileuszy, niewielkich przyjęć weselnych, chrzcin, komunii. Dodatkowe wyposażenie sali w aparaturę multimedialną, czyni ją także idealną do prowadzenia wszelkiego typu konferencji, szkoleń oraz spotkań firmowych.

IMG_0527

IMG_0305

Salonik VIP

Klimatyzowane i kameralne miejsce na dolnym poziomie restauracji, idealne do spotkań potrzebujących wyjątkowej oprawy. W eleganckiej scenerii i dyskretnej atmosferze można tam przeprowadzić negocjacje handlowe lub podpisać kontrakt. Jednocześnie salonik jest idealnym miejscem na kameralne spotkanie przy świecach, bankiet rodzinny, czy też zamkniętą imprezę okolicznościową.

 IMG_0372

IMG_0426